ارزش گذاری شرکت‌ها

"قیمت همه چیز را می دانیم اما ارزش آن را نمی‌دانیم"

اگر شما قصد سرمایه گذاری تملیک یا خروج از شرکتی را دارید ابتدا لازم هست ارزش واقعی شرکت را محاسبه کنید ما در زاویه با مدل سازی مالی داینامیک و تحلیل حساسیت در ارزش گذاری شرکت ها کمک شایانی به شما در خرید و فروش شرکتتان خواهیم کرد. با زاویه بالاترین سوددهی را در معامله خود تجربه خواهید کرد.

ارزش گذاری صحیح سهام شرکت ها به موارد ذیل منجر می شود:

1-خرید سهامی که قیمت آن کمتر از ارزش بازار است.

2-فروش سهامی که قیمت بازار آن بیش از ارزش آن باشد.

جالب است بدانیم فرآیند ارزش گذاری هم در مورد بخش سهام و هم در مورد بخش بدهی انجام می شود و برای تحقق اهداف دیگری در ادامه مسیر صورت می گیرد. این اهداف می توانند ادغام و تملیک، بودجه بندی سرمایه ای، تحلیل سرمایه گذاری یا گزارش دهی مالی به صاحبان سرمایه باشد.

ارزش گذاری شرکت ها

 

تیم زاویه با تحلیل بنیادین شرکت های بورسی و غیر بورسی و مدل سازی مالی پیشرفته و تهیه گزارش های ارزش گذاری سهام شرکت به صورت تعاملی (Interactive) به سرمایه گذاران در سهام، تملیک یا فروش شرکت ها کمک نموده است.


به خاطر داشته باشیم مدل سازی مالی و تحلیل حساسیت در فرآیند ارزش گذاری شرکت ها بسیار مهم است که تیم زاویه نه تنها در این زمینه پیشتاز عملکرده است بلکه با آموزش فرآیند مدلسازی و گزارش ارزش گذاری شرکت ها کمک شایانی به تحلیل گران مالی و سرمایه گذاری شرکت ها نیز می نماید.

loader

لطفا شکبیا باشید...