شرکت Infineon به‌دنبال رهبری صنعت تبدیل انرژی

21 اسفند 1401

دقیقه

شرکت Infineon در پی هدف خود که رهبری در بین شرکت‌های تبدیل انرژی است، شرکت GaN Systems را در معامله‌ای به ارزش ۸۳۰ میلیون دلار تملیک کرد.

شرکت Infineon در پی هدف خود که رهبری در بین شرکت‌های تبدیل انرژی است، شرکت GaN Systems را در معامله‌ای به ارزش ۸۳۰ میلیون دلار تملیک کرد

شرکت آلمانی Infineon Technologies اعلام کرد که شرکت GaN Systems را در معامله‌ای تماماً نقدی به ارزش ۸۳۰ میلیون دلار تملیک کرده است. شرکت GaN که در اتاوا، کانادا، مستقر است، ارائه‌دهنده محصولات مبتنی بر نیترید گالیوم و راه‌حل‌هایی برای تبدیل انرژی است و بیش از ۲۰۰ کارمند دارد. نیترید گالیوم به طور گسترده به‌جای سیلیکون در ساخت نیمه‌هادی‌ها و تراشه‌ها برای مقرون‌به‌صرفه بودن و بهبود عملکرد استفاده می‌شود.

شرکت Infineon Technologies یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده نیمه‌هادی است که 50,280 کارمند دارد، این شرکت اعلام کرد که مبلغ معامله از نقدینگی موجود در شرکت تأمین می‌شود و معامله تملیک، رهبری Infineon را در سیستم‌های انرژی از طریق تسلط بر همه فناوری‌های مربوط به انرژی‌خواه روی سیلیکون، کاربید سیلیکون یا نیترید گالیوم، تقویت خواهد کرد.

 

شما می‌توانید جدیدترین اخبار ادغام و تملیک در ایران و جهان را در وب سایت گروه مالی زاویه مطالعه کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اخبار ادغام و تملیک

loader

لطفا شکبیا باشید...