شرکت Cineworld برای به تاخیر انداختن پرداخت‌های نهایی سهامداران سابق شرکت Regal به توافق رسیده است

05 اسفند 1400

دقیقه

به گزارش رویترز، شرکت زنجیره ای تئاتر Cineworld روز جمعه اعلام کرد که به توافقی برای به تاخیر انداختن پرداخت‌های نهایی به سهامداران ناراضی سابق بخش آمریکایی خود یعنی شرکت Regal رسیده است.

شرکت Cineworld برای به تاخیر انداختن پرداخت‌های نهایی سهامداران سابق شرکت Regal به توافق رسیده است

به گزارش رویترز، شرکت زنجیره ای تئاتر Cineworld روز جمعه اعلام کرد که به توافقی برای به تاخیر انداختن پرداخت‌های نهایی به سهامداران ناراضی سابق بخش آمریکایی خود یعنی شرکت Regal رسیده است، زیرا این شرکت بریتانیایی مملو از بدهی به دنبال به حداکثر رساندن پول نقد موجود است.

این شرکت بورسی لندنی در سپتامبر اعلام کرد که 170 میلیون دلار به سهامدارانی که از 23 دلار به ازای هر سهم پیشنهادی خود در هنگام تملیک شرکت Regal در سال 2017 ناامید شده اند، پرداخت خواهد کرد.

Cineworld  که به‌عنوان بخشی از قرارداد تملیک 3.6 میلیارد دلاریRegal ، بدهی هنگفتی را برعهده گرفت، اعلام کرد که پرداخت اقساط 79.3 میلیون دلاری باقی‌مانده تا 30 ژوئن به مدت سه ماه تمدید شده است.

دومین اپراتور بزرگ سینمای جهان به طور جداگانه درگیر یک مناقشه طولانی مدت بر سر یک قرارداد ناموفق با شرکت Cineplex کانادا است که می تواند به خسارتی بالغ بر 1.23 میلیارد دلار کانادا (969.7 میلیون دلار) منجر شود.

(1 دلار = 1.2685 دلار کانادا)

 

شما می توانید جدیدترین اخبار ادغام و تملیک در ایران و جهان را در وب سایت گروه مالی زاویه مطالعه کنید.

مقاله ی مرتبط:   شرکت های Capital & Counties Properties و Shaftesbury در حال مذاکره درباره ادغام 4 میلیارد دلاری
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
@

لطفا شکبیا باشید...